ikona przedstawiająca herb nowego targu w ktorym montujemy pompy ciepła

Pompy ciepła ➤ Nowy Targ

Ludzie chętnie kupują pompy ciepła w regionie Nowego Targu ze względu na wiele czynników. Po pierwsze, coraz większa świadomość ekologiczna skłania ludzi do poszukiwania bardziej przyjaznych dla środowiska sposobów ogrzewania domów. Pompy ciepła w Nowym Targu są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ wykorzystują energię z otoczenia, w tym z powietrza, ziemi lub wody, co redukuje emisję szkodliwych gazów do atmosfery.

Firmy, których pompy ciepła montujemy w Nowym Targu

Pompy ciepła Mitsubishi • Nowy Targ
Marka Mitsubishi i modele pomp ciepła Zubadan i Eco Inverter uważane są za prawdziwego lidera pomp ciepła w Nowym Targu. Dzieje się tak za sprawą zaawansowanej technologii sprężarki, która zapewnia niezwykle wysoką efektywność energetyczną i umożliwia podgrzewanie wody do 55 stopni Celsjusza nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz. Te modele pomp ciepła są szczególnie popularne ze względu na ich wydajność i niezawodność, a także przyjazne dla środowiska korzystanie z czynnika chłodniczego R32. Linia pomp ciepła Zubadan dedykowana jest do grzejników natomiast seria Eco Inverter dedykowana jest głównie do podłogówki. Wszyskie montowane przez nas pompy ciepła w Nowym Targu są 1-wentylatorowe co sprawia, że agregaty pompy ciepła wytwarzają niskie ciśnienie akustyczne.
Pompy ciepła Panasonic • Nowy Targ
W mieście Nowy Targ pompy ciepła Panasonic cieszą się dużą popularnością. Pompy ciepła Panasonic są realtywnie niedrogie i wszechstronne. Te pompy ciepła charakteryzują się niezawodnością i solidnymi parametrami. Oferują one użytkownikom komfort i spokój dzięki zdalnej konfiguracji i diagnozowaniu ewentualnych problemów z pompą ciepła przez firmę instalacyjną. Panasonic jako producnet pompy ciepła w Nowym Targu może pochwalić się bardzo dużą ilością montaży.
Pompy ciepła LG • Nowy Targ
Mieszkańcy miasta Nowy Targ z powodzeniem wybierają pompy ciepła LG Therma V ze względu na ich wszechstronność i zaawansowaną technologię. Firma oferuje różne wersje pomp ciepła idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników. Moc pompy ciepła automatyczne dostosowuje się do ekstremalnych temperatur na zewnątrz. Pompy ciepal LG do mocy 9 kW korzystają z przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego. Pompy ciepła w zakresie 12 - 16 kW oparte są na czynniku R410. Pompy ciepła LG posiadają wszyskie niezbeęde funkcje, które pozwalają obsłużyć prawie każdy dom w Nowym Targu. Do tych funkcji pompy ciepła należą podstawaowa autoadaptacja, technologia inverterowa, możliwość wysterowania 2 obiegami grzewczymi oraz możliwość pracy pompy ciepła z pompą obiegową za buforem.
Pompy ciepła Nibe • Nowy Targ
Pompy ciepła marki Nibe to lider w branży ogrzewnictwa dzięki swojemu 40-letniemu doświadczeniu w produkcji pomp ciepła i wysokiej jakości urządzeniom. Klienci z Nowego Targu pompy ciepła Nibe doceniają za wydajność i oszczędność energii elektrycznej. Cechą wyróżniającą pompy ciepła Nibe jest wysoka sprawność pompy ciepła tzn. stosunek wyprodukowanej energii cieplnej przez pompę ciepła do energii elektrycznej pobranej przez pompę ciepła jest bardzo wysoki. Pompy ciepła Nibe zapewniają komfort i pewność użytkowania, a ich wysoki współczynnik efektywności COP przekłada się na znaczne oszczędności.
Pompy ciepła Vaillant • Nowy Targ
Pompy ciepła Vaillant w Nowym Targu są nie tylko popularne, ale także bardzo polecane. Zaawansowana technologia inwertera, którą wykorzystują te pompy cieła, pozwala na automatyczne dostosowywanie mocy do aktualnych potrzeb, co zapewnia oszczędność energii oraz minimalizuje koszty eksploatacyjne. Vaillant oferuje bogaty wybór pomp ciepła, w tym modele powietrzno-wodne, gruntowo-wodne, które wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. W ten sposób klienci mają możliwość doboru pompy ciepła, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i wymaganiom. Cechą wyróżniającą pompy ciepła Vaillant jest niska moc akustyczna jednostki zewnętrznej pompy ciepła. Sprawia to, że pompy ciepła tego niemieckiego producenta mogą z powodzeniem byc stosowane w gęstej zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Nasze przykładowe realizacje pomp ciepła z Nowego Targu lub okolic

Chcielibyśmy zaprezentować nasze realizacje dotyczące montażu pomp ciepła w mieście Nowy Targ. Nasza firma skupia się na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów i usług. W naszych instalacjach wykorzystujemy wyłącznie komponenty o najlepszej jakości, takie jak magnetyczne separatory zanieczyszczeń od Flamco, trójdorożne zawory marki Afriso i pompy obiegowe Wilo, co zapewnia niezawodność i trwałość całego systemu. Dodatkowo, nasze instalacje są bezpieczne dzięki natynkowej skrzynce elektrycznej z licznikiem oraz zabezpieczeniami nadprądowymi Schneider Electric. Nasze jednostki zewnętrzne są estetycznie zamontowane, idealnie pasując do architektury budynków, a wewnętrzne jednostki są precyzyjnie umieszczone w kotłowniach.

W naszych rozwiązaniach korzystamy z wyłącznie najwyższej jakości zbiorników na wodę użytkową od renomowanych producentów takich jak Galmet, OSO Hotwater, Joule i Kan-therm, a także z produktów Valvex i Reflex. Gwarantuje to, że zamontowane pompy ciepła w Nowym Targu działają klientom bezawaryjnie przez długie lata.
Zadzwoń i dopytaj o szczegóły!
789 320 720

Zalety pomp ciepła w Nowym Targu

Tania w użytkowaniu
Pompa ciepła to najtańszy system ogrzewania. Koszty eksploatacyjna są na niskim poziomie. W połączeniu z fotowolatiką mogą być zredukowane nawet do zera.
Bezobsługowa
Pompa ciepła nie wymaga jakiejkolwiek kontroli czy uzupełniania paliwa. Raz dobrze ustawiona służy domownikom przez cały rok.
Niskoemisyjna
W procesie wytwarzania ciepła nie dochodzi do spalania paliwa stałego. Źródłem energii cieplnej jest proces termodynamiczny czynnika chłodniczegego oraz niewielka ilość energii elektrycznej.
Samowystarczalna
Pompa ciepła do swojego działania potrzebuje odnawialnych źródeł energii takich jak powietrze, grunt lub woda. Nie wymaga paliw stałych takich jak węgiel, drewno lub olej.
Bezpieczna
W procesie wytwarzania energii cieplnej nie dochodzi do spalania więc nie ma ryzyka wybuchu lub zatrucia co czyni pompę ciepła bezpiecznym urządzeniem.
Cicha
Pompa ciepłamimo tego, że jest urządzeniem wentylatorowym nie jest uciązżliwa dla mieszkańców lub sąsiadów. W odległości 4m od urządzenia poziom ciśnienia akustycznego jest porównywalny z pracą lodówki.

Typy pomp ciepła, które instalujemy w Nowym Targu

Pompy ciepła to sprzęt, które przekształcaja energię otoczenia na energię cieplną, wykorzystywaną do ogrzewania albo chłodzenia pomieszczeń. W zależności od dolengo źródła pompy ciepła możemy podzielić na powietrzne, wodne i gruntowe. W Nowym Targu pompy ciepła powietrzne są zdecydowanie najczęsciej montowane. Natomiast w powietrznych pompach ciepła wyróżnia się dwa główne rodzaj: split oraz monoblok.

Pompy ciepła split składają się z dwóch części: zewnętrznej i wewnętrznej. Część zewnętrzna jest umieszczona na zewnątrz budynku i pobiera energię z otoczenia, np. z powietrza, wody albo ziemi. Część wewnętrzna z kolei jest zamontowana wewnątrz budynku i odpowiada za rozprowadzanie energii cieplnej oraz algorytm pracy pompy ciepła. W Nowym Targu często stosowane są pompy ciepła powietrze-woda, które pobierają energię z powietrza.

Pompy ciepła monoblok to urządzenia składające się najczzęście z jednej części tzw. agregatu, która jest instalowana na zewnątrz budynku. Pompy ciepła monoblok wymagają większej ilości przestrzeni na zewnątrz budynku do ich zamontowania oraz mogą być mniej wydajne w skrajnych warunkach pogodowych. W przypadku pompy ciepła monoblok bardzo ważna jest izolacja rur wonych wychodzących na zewnątrz budynku. W Nowym Targu pompy ciepła typu monoblok są zdecydowanie rzadziej montowane niż pompy ciepła typu split.
Split
Monoblok
ilustracja przedstawiająca schemat działa powietrznej pompy ciepła typu split

Opinie o pompach ciepła w Nowym Targu

Jacek z Nowego Targu
"Jestem bardzo zadowolony z montażu pompy ciepła w moim domu - urządzenie działa bezawaryjnie i znacznie obniżyło koszty ogrzewania. Polecam!"
Justyna z Nowego Targu
"Dzięki pomocy specjalisty udało nam się idealnie dobrać pompę ciepła do naszych potrzeb i zamontować ją w profesjonalny sposób. Jestem pełen uznania dla pracy wykonanej przez firmę."
Zofia z Nowego Targu
"Montaż pompy ciepła był bardzo szybki i sprawnie przeprowadzony, a po instalacji odczułem natychmiastową poprawę jakości powietrza w moim domu. Zdecydowanie polecam tę metodę ogrzewania!"

Najczęściej zadawane pytania o pompy ciepła w Nowym Targu

Jak długo trwa montaż pompy ciepła w Nowym Targu?
Montaż pompy ciepła trwa zazwyczaj około 3 dni. W pierwszym dniu montujemy główne elementy kotłowni, planujemy instalacje i osadzamy bloki betonowe, na których będzie stała jednostka zewnętrzna pompy ciepła. W drugim dniu montujemy jednostkę zewnętrzną pompy ciepła, wykonujemy linie chłodniczą oraz łączymy wszystkie elementy ze sobą. W trzecim dniu najczęściej wykonujemy elektrykę, konfigurację oraz szkolenie inwestora z obsługi pompy ciepła.
Ile kosztuje pompa ciepła w Nowym Targu?
Wszystko zależy od klasy pompy ciepła, na którą inwestor się zdecyduje oraz jej mocy. Uwzględniając kompleksową instalacje od A do Z to trzeba się liczyć z inwestycją od 40 tys. do 60 tys. Oczywiście mówimy tu o pompach ciepła takich firm jak Mitsubishi, Panasonic lub Daikin. Więcej na temat kosztów pompy ciepła można poczytać w naszym poradniku w artykule - Jaka jest średnia cena pompy ciepła powietrznej z montażem?
Jak mogę otrzymać ofertę na pompę ciepła w Nowym Targu?
Jeśli są Państwo zainteresowani dobrem i ofertą na pompę ciepła to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy zlokalizowany na dole strony. Nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez cały proces instalacji pompy ciepła od rozmowy doborowej, przez ofertę i montaż.
Czy pompa ciepła w Nowym Targu nadaje się na grzejniki?
Jak najbardziej pompa ciepła nadaje się na grzejniki. Wyjątkiem są grzejniki żeliwne, które potrzebują wyższą temperaturę wody kotłowej, żeby mogły oddać ciepła. W przypadku normalnych grzejników stalowych lub aluminiowych średnioroczna sprawność pompy ciepła wynosi około 3 czyli dostarczamy 1 kWh energii elektrycznej a pompa generuje nam 3 kWh energii cieplnej.
Ile prądu zużywa pompa ciepła w Nowym Targu?
Wszystko zależy od tego jaki duży jest budynek, jak dobrze ocieplony oraz jakie są odbiorniki ciepła (grzejniki czy podłogówka). Każda oferta wysłana inwestorowi zawiera prognozowane zużycie energii elektrycznej. Można natomiast szacunkowo przyjąć, że nowe domy o powierzchni około 110 m2 z ogrzewaniem podłogowym i zasobnikim na ciepłą wodę użytkową o pojemności 200l zużywają rocznie około 3500 kWh energii elektrycznej. Starsze domy po ociepleniu o powierzchni około 220 m2 z ogrzewaniem grzejnikowym i zasobnikim na ciepłą wodę użytkową o pojemności 300l zużywają około 7500 kWh energii elektrycznej.
Zadzwoń i dopytaj o szczegóły!
789 320 720

Obszar, na którym robimy montaż pomp ciepła: Nowy Targ

Dbamy o środowisko naturalne i dążymy do minimalizowania wpływu na nie, oferując ekologiczne i energooszczędne rozwiązania jakim są pompy ciepła. Wybierając nas, klienci mogą być pewni, że otrzymują nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Zatrudniamy wykwalifikowanycch instalatorów, którzy montują pompy ciepła w Nowym Targu. Co więcej w naszym zespole są doradcy techniczno-handlowi, którzy dobierają pompy ciepła w Nowym Targu dla naszych klientów.

Nasze instalacje pomp ciepła w Nowym Targu i okolicach to nie tylko oszczędność energii, ale także komfort i wygoda użytkowania. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy klientom wybrać najlepszą pompę ciepła dopasowaną do ich potrzeb i wymagań. Co wiecej świdczymu serwis pompy ciepła dla naszych klientów w Nowym Targu. Wybierając nas, klienci otrzymują nie tylko pompę ciepła, ale także spokój i bezpieczeństwo, które daje pewność, że system działa bezawaryjnie i długotrwale.

Formularz kontaktowy w sprawie pompy ciepła w Nowym Targu

KONTAKT
Godziny pracy: 8:00 - 16:00 (pon. - pt.)
Telefon: 789 320 720
E-mail: kontakt@nisco.pl
OBSZAR DZIAŁALNOŚCI
kona przedstawiająca województwa w jakich montujemy pompy ciepła