ikona przedstawiająca zespół firmy montującej pompy ciepła

Dołącz do turbo zespołu

Jesteśmy firmą hydrauliczną ale działamy jak firma IT. Szukamy zdolnych ludzi, którzy razem z nami będą tworzyć nowoczesną organizację specjalizującą się montażu pomp ciepła. Masz zapał do działania i podobne wartości do naszych? Zapraszamy w nasze progi!
Otwarte rekrutacje
Hydraulik
Masz doświadczenie w składaniu kotłowni? Hydraulika nie jest Ci obca? Lubisz wyzwania? Interesuje Cię temat odnawialnych źródeł energii? Chciałbyś pracować w młodym zespole na nowoczesnym sprzęcie?
Dowiedz się więcej »
Doradca techniczno-handlowy
Masz wykształcenie inżynierskie i smykałkę sprzedażową? Potrafisz słuchać ludzi i rozpoznać ich potrzeby? Interesujesz się odnawialnymi źródłami energii? Chciałbyś pracować w doświdczonym i pełnym energii zespole?
Dowiedz się więcej »
Pomocnik hydraulika
Zaczynasz w branży hydraulicznej? Chciałbyś zdobywać kompetencje i doświadczenie w branży? Czujesz, że branża odnawialnych źródeł energii jest przyszłościowa? Chcesz się uczyć nie tylko z książek ale na realnych instalacjach?
Dowiedz się więcej »
Chłodnik
Masz doświadczenie chłodnicze? Obieg czynnika chłodniczego nie jest Ci obcy? Masz uprawnienia f-gazowe? Potrafisz uruchamiać i serwisować urządzenia chłodnicze? Branża OZE to miejsce, w którym widzisz swoją przyszłość?
Dowiedz się więcej »
Logistyk
Jesteś skrupulatny i obowiązkowy? Zamawianie toworu i trzymanie stanów magazynowych nie stanowi dla Ciebie problemu? Potrafisz w relacje z dostawcami? Branża OZE to miejsce, w którym czujesz, że się odnajdziesz?
Dowiedz się więcej »
Koordynator ekip
Praca z ekipami montażowymi to zadanie, w którym czujesz się jak ryba w wodzie? Potrafisz działać wielozadaniowo? Planowanie pracy swpojej i innych zespołów nie sprawia Ci trudności?
Dowiedz się więcej »
KONTAKT
Godziny pracy: 8:00 - 16:00 (pon. - pt.)
Telefon: 789 320 720
E-mail: kontakt@nisco.pl

Nazwa: Nisco Sp. z o.o.
Adres: ul. Warszawska 3/4, 31-155 Kraków
NIP: 676-259-65-72
OBSZAR DZIAŁALNOŚCI
kona przedstawiająca województwa w jakich montujemy pompy ciepła